Informujemy, że od 1 czerwca 2024 roku nasze biuro mieści się w dwóch lokalizacjach (Al. Piłsudskiego 72 oraz ul. Fabryczna 5). Zapraszamy!

Zmiana lokalizacji biura

mar 10, 2023 | Uncategorized | 0 komentarzy

Aktualności - Zmiana lokalizacji biura

Zmieniamy się dla Was! Przeprowadzka to zawsze nowy start i nowe możliwości, dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować, że już wkrótce znajdziecie nas pod nowym adresem. Od 20 marca 2023 r. zapraszamy Was do naszej nowej siedziby w Żywcu przy ul. Fabrycznej 5 (budynek Jadłodajni – wejście od głównej ulicy). Już czekamy z niecierpliwością, by zadomowić się w nowym miejscu i z jeszcze większym zaangażowaniem dbać o sprawy księgowe naszych klientów.

W czym możemy Ci pomóc?
? Poprowadzimy księgowość Twojej firmy i zapewnimy Ci program do fakturowania – bez dodatkowych kosztów!
? Rozliczymy Twoich pracowników (kadry, płace, ZUS, PFRON).
? Zajmiemy się obsługą BHP i BDO.
? Rozliczymy Twoje dochody za granicą (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwecja).

Przekonaj się, o ile łatwiejsza stanie się Twoja biznesowa codzienność, kiedy oddasz księgowość w zaufane i sprawdzone ręce. Wiemy, jak ważny jest czas i wygoda, dlatego działamy stacjonalnie i online. Umów się ? lub zarezerwuj wizytę poprzez naszą stronę https://biurooptima.com
☎ 33/432 22 99, 733 770 731 (pon.-pt. 8.00-15.30)

Sprawdź podobne tematy

Jak biuro rachunkowe może pomóc w optymalizacji kosztów Twojej firmy?

Jak biuro rachunkowe może pomóc w optymalizacji kosztów Twojej firmy?

Optymalizacja kosztów jest nieodłączną częścią prowadzenia udanej firmy. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy biura rachunkowego, które pomoże Ci zidentyfikować oszczędności, zoptymalizować wydatki i efektywnie zarządzać finansami. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy, mając pewność, że Twoje koszty są zoptymalizowane. Jeśli szukasz rzetelnego biura rachunkowego, które pomoże Ci w optymalizacji kosztów Twojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy tutaj, aby być Twoim zaufanym partnerem w kwestiach finansowych! ???

czytaj dalej
Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Jako biuro rachunkowe chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług oraz ułatwić im kontakt z nami. Dlatego z radością informujemy, że uruchomiliśmy naszą nową stronę...

czytaj dalej